Hry

Kromě pokerových turnajů můžete v Casinu Golden Queen prožít zábavu a vzrušující chvíle také u dalších živých her, které tu pro Vás máme. Můžete si vytříbit intuici na ruletě, porazit krupiéra v Ultimate Holdem’u, či na něho vyzrát v Black Jacku.

Nejste si jisti přesnými pravidly? Obsluhující personál Vám rád poskytne potřebné informace! Pokud však jde o info typu jaké číslo padne, která karta přijde,…  pak se i náš personál může mýlit 😉

V boji s žízní a hladem Vám zase vydatně a ráda pomůže naše milá obsluha baru.

Ultimate Hold'em

Ultimate Holdem je ve své podstatě zjednodušený Texas Holdem, kde místo protihráčů vítězíte nad krupiérem. Po povinně vsazeném „Ante“ a „Blindu“ se můžete rozhodnout během hry, zda doplatíte „Play“ preflop, na flopu, či na riveru. S čím lépe hodnocenou kombinací vyhrajete, tím vyšší je i vaše výhra! Před hrou můžete vsadit dobrovolnou sázku v podobě „Tripsu“, který vám bude vyplacen už od trefené trojice a to  i v případě, že by krupiér odhalil vyšší kombinaci. Hra je zejména pro pokerové příznivce velmi jednoduchá.

Minimální sázka: Ante = 50 Kč, Trips = 50 Kč
Maximální sázka: Ante = 500 Kč, Trips = 500 Kč

Maximální výhra v jedné hře: 75.000 Kč

Výplatní poměry za vsazený Blind:
Straight = 1:1
Flush = 3:2
Fullhouse = 3:1
Poker = 10:1
Straight Flush = 50:1
Royal Flush = 100:1

Výplatní poměry za vsazený Trips:
Trips = 3:1
Straight = 5:1
Flush = 6:1
Fullhouse = 8:1
Poker = 30:1
Straight Flush = 40:1
Royal Flush = 50:1

 

Ruleta

Uhodnete na kterém čísle v rozmezí 0-36 se zastaví kulička? Sázet můžete přímo na konkrétní čísla, na určité série nebo zda vítězné číslo bude sudé, liché; červené, černé; velké, malé…  Zkrátka dle Vašeho gusta 😉

Minimální sázka: 25 Kč na číslo, 100 Kč na vnější šance
Maximální sázka: 1.000 Kč na číslo, 8.000 Kč na vnější šance s výplatou 2:1, 15.000 Kč na vnější šance s výplatou 1:1

BlackJack

V této hře má každá karta svou bodovou hodnotu. Vaším úkolem je z obdržených karet nasbírat větší součet hodnot než krupiér, v ideálním případě 21, ve velmi ideálním případě obdržet Black Jack, což je eso a jakákoli karta s hodnotou 10 (T ,J ,Q nebo K). Ale pozor! Rozhodně byste se neměli dostat přes součet 21, protože v takovém případě vždy svou sázku prohrajete.

I tato hra je velmi jednoduchá. Jediným Vaším úkolem je rozhodnout se, zda chcete další kartu, či Vám stačí již ty, které máte před sebou vyložené.

Minimální sázka: 50 Kč na box, celkově na stole musí hrát minimálně dva boxy
Maximální sázka: 2000 Kč na box