Aktuality

Už zase chviličku dáme si pauzičku

Jak se na nás chrlí ze všech směrů, covid případů přibývá, na což reagovala vláda opatřeními, která se dotýkají i provozu casin. Proto jsou všechny naše hradecké pobočky uzavřeny na 14 dní. Respektive… samozřejmě se uvidí podle situace, zda to bude jen „dvoutýdenka“.
 
Dříve jsme avizovali, že se ruší ...

Celý článek

Jak Vláďa „pochytal“ Davida Nývlta! Nebo naopak?!

Říjnový newsletter začneme obráceně! K pohádkovému příběhu, avizovaném v nadpisu, se dostaneme v druhé části článku. Nejprve se podívejme, co nás čeká v nejbližších dnech s ohledem na aktuální situaci. Před vyhlášeným nouzovým stavem jsou pro vás ještě připraveny dva turnaje:
 

Pátek 2.10.2020 od 19:00 – GQ Big ...

Celý článek

Menší úprava dvou zářijových turnajů!

Bohužel kvůli přísnějším opatřením musíme lehce změnit parametry dvou nadcházejících zářijových turnajů. Tak tedy:
 
25. 9. pátek – GQ Big Friday 1.200 + 100 Kč fee – garance 100.000 Kč, blind levely 20 minut, pozdní registrace 10 levelů, stack 50k
30. 9. středa – GQ Wednesday 500 + 100 ...

Celý článek

Nebude pohár bez jmenovky hráče PeS! Nebude chybět v září Speciál v kalendáři!

Jako komisař Rex si hlídal svůj revír východočeský pokerový hráč PeS! Za svou zarputilou obranu svého okrsku si v napínavé podívané vysloužil štítek se jménem na obří pokerovou trofej Golden Queen 2020, kterou získá hráč s nejvíce štítky za rok 2020!
 
Jedna vlna za druhou se valila v srpnovém ...

Celý článek

Gimli zaťal sekeru: Já si pohár přeberu!

Další boje o pohár Golden Queen 2020 přinesl měsíc červenec! A i toto kolo přineslo na pohár nové jméno! Čtyři hráči se přiblížili, či mírně překonali hranici 2000 nahraných bodů, ale ani tato magická hranice nestačila na vítězství! Pravidelným přísunem bodů se do vedení dostal Gimli, který doufal, že v ...

Celý článek