Aktuality

Červencové bigy: Další Extraligy!

Červencové GQ Pokerové Extraligy, výsledkový servis z června, pojednání o Pokladu Harrisona Folda, J-6 aura a plno dalších hodnotných informací na vás čeká v nových Zlatých kvéčkách!!!
 

 
 
GQ Pokerová Extraliga
Také v červenci pokračuje téměř celoroční soutěž o dva zájezdy do Las Vegas a body pro ...

Celý článek

Extraliga tento pátek o 120 000 zlatek!

Červnové povídání samozřejmě věrní fanoušci Zlatých kvéček viděli již zkraje měsíce, ale vy si ji určitě můžete připomenout zde:
 

 
 
GQ Pokerová Extraliga
V soutěži o dva zájezdy do Las Vegas a body pro třetí až patnácté místo stále není vůbec nic jasné a z celkového vítězství ...

Celý článek

Deset střelců zdarma na sto padině!

GQ Pokermania Speciál turbo o 150.000 Kč!
 
Nejen děti si mohou užít sobotu 1. 6.! Pro dospělé je v Casinu Golden Queen připraven pokerový turnaj GQ Pokermania Speciál turbo o 150.000 Kč a trofej pro vítěze!!! Buy-in činí 1000+200 Kč, ovšem hned desítka hráčů vstoupí do turnaje zdarma!
 
Celý článek

Květen bere za otěže, opět jsou tu tři soutěže!

GQ Pokerová Extraliga, Poklad Harrisona Folda, GQ Pokermania, turnaj o 300.000 Kč a mnoho dalšího na vás čeká v květnu, což neuniklo dvojici Dejvák a Zbyňuello, která vám květnové novinky a dubnové resumé přináší v novém díle Zlatých kvéček!
 
 
Pokud vám však minimálně jeden z hlasů připomíná nějaký ...

Celý článek

Nudný duben? Ale kdeže! Jedou hnedle tři soutěže!

Rozjela se GQ Pokerová soutěž o zájezdy do Las Vegas, vrací se v trochu pozměněné podobě Poklad Harrisona Folda a první body přibývají hráčům také v GQ Pokermanii! V dubnu se můžete také těšit na turnaj o 200.000 Kč, do kterého si můžete zajistit lístky ještě levněji! Máme toho tedy ...

Celý článek