Aktuality

ČéPéTé zdarma, nové turnaje – přesně to v srpnu v Golden Queen uzraje!

Není nezbytně špatně, že léto v posledních dnech griluje Česko ve vlastní šťávě. Například děti vhodíte do bazénu a máte chvíli zaslouženého klidu…, ale především toto počasí pomáhá k dozrávání plodů… A Casino Golden Queen vám na srpen připravilo bohatou sklizeň ze své zahrádky!
 
Soutěž o lístky na zářijové ...

Celý článek

Nenech svůj seat ležet ladem v tournamentu o sto pade!

Pokud vás červnový titulek zlákal si zahrát GQ Deepstack s garancí 100.000 Kč, který se konal 21.6. a ve kterém všem mužům vládla Eva Matěásková, za což si odnesla 37.700 Kč, pak si rozhodně nemůžete nechat ujít další turnaj v Golden Queen s garancí dokonce 150.000 Kč!!! Tentokrát se turnaj ...

Celý článek

Určitě měj „v pácu“ turnaj o sto táců!

I v červnu se máte na co těšit! Do kin přichází nový X-Men, česká fotbalová reprezentace si dvakrát kopne doma o Euro (s Bulharskem a s Černou Horou) a v rozpisu casin Golden Queen a Černigov najdete tradiční záležitosti i novinky!
 
Z tradičních hodnot našich casin je v turnajovém ...

Celý článek

High Roller ČPT s novou strukturou


 
Květnový ČPT High Roller doznal změny. Třicetiminutové blindy zůstávají, ale znatelně se navýšil startovní stack! Hráči, po zaplacení buy-inu 10.000 Kč, obdrží u stolu rovných 100.000 chipů! Ti, kteří nestihnou start turnaje v pondělí 13.5. od 18:00, mají šanci se zapojit 8 blind levelů, tedy 4 hodiny. Strukturu ...

Celý článek

Nemusíš být nutně polda, abys hledal poklad Folda!

Po měsíční pauzičce se opět vrací do Casina Černigov hledání chrámu v pokerové džungli, naplněného poklady (bonusem) 20.000 Kč, který si rovnoměrně rozdělí všichni pátrači, kteří ze čtyř květnových turnajů dokáží posbírat 80 bodů.
 
Květnovým turnajů však samozřejmě vévodí druhý letošní podnik ČPT, který se uskuteční od 13.5. do ...

Celý článek