V Černigovském Tornádu během ČPT budou lítat lístky na všechny strany!

V Černigovském Tornádu během ČPT budou lítat lístky na všechny strany!

Královéhradecké Casino Černigov připravilo k sváteční pokerové akci ČPT, která se bude konat ve dnech 19.2.-24.2., vlastní speciální nabídku turnajů – Černigovské Tornádo – pro hráče s nižším bankrollem. V černigovských vzdušných vírech si můžete, krom kousnutí do chutné garance, i ulovit lístky na ČPT, které se bude zrovínka konat o pár metrů dále v Casinu Golden Queen.

 

A jak si na lístky můžete přijít? Během prvních tří turnajů série se za pomocí programu náhodného generování čísel bude losovat vždy po první pauze (cca kolem 21:00) o lístek/lístky v hodnotě 5.500 Kč na Main Event ČPT! Nejprve se vylosuje jeden z hracích stolů, poté se vylosuje pozice hráče u stolu, který lístek získá! V případě aktuálně prázdného seatu, se losuje znovu pozice, ale pouze u již nalosovaného stolu a to do doby, než bude konečně trefen nějaký živý seat!

 

V úterý 19.2. a ve středu 20.2. se takto losuje vždy jeden lístek na ČPT, ve čtvrtek 21.2. dokonce 2 lístky, které jsou mířeny na flight ČPT Last Chance 1E (v sobotu 23.2. od 11 dop. v Golden Queen)!!! V sobotu 23.2. se losovací uragán rozjede na plné obrátky! Bude se tahat z randomizéru 10 pozic majitelů lístků v hodnotě 800 Kč na nedělní Side Event ČPT s garancí 100.000 Kč!!! Tady už bude průběh losování takový, že se vylosuje jeden lístek při začátku turnaje v 19:00, poté 1 lístek v 20:00, další v 21:00, stejně tak v 22:00 a v 23:00. O půlnoci se pak z přítomných hráčů vylosuje zbylých 5 lístků!

 

Pokud budete opravdu šťastňák, můžete trefit během večera i více lístků najednou! Zda je někomu prodáte, či je přerozdělíte své pokerové stáji, už je jen na vás!

 

Rozpis turnajů Černigovského Tornáda vypadá takto: (turnaje začínají v 19:00)

 

 

A pro jistotu přikládáme i rozpis turnajů ČPT:

 

 

Přijďte si vysedět do tornáda svůj lístek! Nebojte, na proslulé žraloky z „megafilmu“ Žraločí Tornádo nenarazíte! Pravda, ti pokeroví připlout mohou…