Už zase chviličku dáme si pauzičku

Už zase chviličku dáme si pauzičku

Jak se na nás chrlí ze všech směrů, covid případů přibývá, na což reagovala vláda opatřeními, která se dotýkají i provozu casin. Proto jsou všechny naše hradecké pobočky uzavřeny na 14 dní. Respektive… samozřejmě se uvidí podle situace, zda to bude jen „dvoutýdenka“.

 

Dříve jsme avizovali, že se ruší jen turnaje, nyní je však pozastaven kompletní provoz. Všem našim pokerovým fanouškům se v těžkých časech rozhodl dát naději a psychickou vzpruhu manažer Romis, který slíbil spoustu zajímavých eventů, hned jak to situace dovolí!

 

Připomeňme si, že navštěvovat naše pokerové turnaje se vyplatí i z důvodu zlepšení svého stylu hry! Doslova „mega“ důkaz nám o tom před necelým týdnem poskytl bývalý hradecký pokerový dealer Jonáš, který v casinu pracoval několik let a z vašich památných sehrávek, důvtipných průběhů hand a samozřejmě občas i chybek – všechno uvedené za ty léta měl možnost vidět do sytosti – se tak poučil, že trefil v dealu ikonického turnaje Sunday Million na herně Pokerstar 102.000 dolarů!!! Záznam jeho tažení na finálovém stolem můžete shlédnout zde přes článek na Pokerživě. Samozřejmě Jonášovi pomohla i znalost skryté síly kombinace J-6! Na finálovém stole si Jonáš s tímto pokladem na cestě k tamtomu pokladu střihl i vypečenou handičku, kdy mu to krásně přišlo a kdy svými barely soupeře parádně vyblafoval a donutil zahodit flush! Hra začíná v čase videa 30:26 😉

 

 

 

Co se týká goldenqueenovských říjnových pokerových bojů, tak hned zkraje měsíce jsme ještě stihli odehrát dva turnaje, tudíž říjnový žebříček GQ má nejen svého leadera v osobě Martina Sládka, ale i skupinu pronásledovatelů ve složení: Aleš Flégl, online hrdina Jonáš, Michael Kašpar, Máca a Jozef Babári. V případě, že by se v říjnu již žádný pokerový turnaj u nás neodehrál, přibyl by na pohár Golden Queen 2020 Martin Sládek.

 

Tak se v této atypické době držte a těšíme se brzy naviděnou!