Proženeme nadpisem jeden pokec s Romisem

Proženeme nadpisem jeden pokec s Romisem

Prázdniny se překulily do své druhé poloviny, pojďme se podívat na srpinky čili srpnové novinky…

 

Dlouho trezorové video spatřilo konečně světlo světa

Natáčelo se již koncem června, ovšem vypustit Zlatého hosta 4 – na to přišla řada nyní. Do středu u finálového stolu se posadil manažer našich casin Roman Jelínek a tři čtvrtě hodiny nám poctivě odpovídal na zvídavé dotazy. Dozvěděli jsme se o Romisových začátcích, zážitcích z Izraele, či v které činnosti se vyšvihl až do světového pořadí! Podívat, či poslouchat můžete zde:

 

 

 

Poklad Harrisona Folda

Zatímco o prázdninách je náš měsíční žebříček na dovolené, Poklad Harrisona Folda se každý měsíc hledá i v ryzím létě! Také v srpnu si rozdělí bonus 20.000 Kč všichni, kteří ze čtyř srpnových turnajů nasbírají alespoň 80 bodů. A jak to dopadlo v červenci? Hned v prvních minutách posledního červencového turnaje PHF měli jistotu tři hráči – David Nývlt, Martin Marcaník, Martin Sládek, že se budou dělit o jackpot, ovšem až desítka dalších hráčů se za určité a dost specifické konstelace mohla jackpotové skupince přifařit! Na posledních dvou stolech turnaje se udrželi čekatelé už jen tři.

 

Marcel Balog na super shortu turnaj opustil bez kýženého umístění v top 9, a tak se na finálový stůl dobelhali poslední dva naháněči. Petrovi Navrátilovi stačilo osmé místo, Zbyňuellovi Zejdinimu by se muselo povést prolézt do top 3! Drama se rozplynulo hned zkraje fináláku, neboť Zbyňuello shovenul svůj podprůměrný stack s A-Q, Dejvák našel esa a svého parťáka z podcastů vyřadil! (Jen z turnaje, z podcastů zatím ne 🙂 ). V tu chvíli bylo jasné, že se jackpot bude dělit mezi Dejváka, Martina Marcaníka, Martina Sládka a Petra Navrátila, který v posledních 12 hráčích shovenul preflop A-J, dostal call od K-Q, avšak původní agresor s A-Q zahodil! Board tehdá nepřelezl desítku, eso high dobrý! Tady byl Petr Navrátil blízko vyřazení, nakonec se však z bonusu také mohl radovat. Srpnový Harrison Fold slibuje jistě podobně napínavé momenty, tak si je přijďte užít 😉

 

Petr Navrátil (vlevo) to v závěrečném červencovém turnaji PHF dotáhl nakonec až do závěrečného dealu ve čtyřech hráčích, kterého se účastnili také Jan Ryšavý, Dejvák Nývlt a Martin Kratochvíl.

 

Golden Queen Speciál slibuje za 1.000 + 200 Kč garanci 150.000 Kč!

Nejen čtvrteční Poklady Harrisona Folda znamenají možnost pinknout si pokerový turnájek! V Casinu Golden Queen se bude tradičně hrát ve středu a v pátek, přičemž například pátek 26. 8. přináší garanci 100.000 Kč za pouhých 900 + 200 Kč a v pátek 19. 8. se odehraje GQ Speciál za 1.000 + 200 Kč dokonce o 150.000 Kč!!!

 

Pokud si střihneme červencový speciálový flashback, pak si při pohledu na finálovou fotku připomeneme, že nejvíce se dařilo Sedlimu (vlevo) a Tomášovi Gažíkovi.