Posbírej si peněz haldu a sesekej mistra Aldu!

Posbírej si peněz haldu a sesekej mistra Aldu!

Když v červnu stanul na vrcholu GQ žebříčku Alda Valenta, krom půl království s princeznou a celou její garderobou, získal právo i na návrh vlastního turnaje! A tak vznikl dnešní Alda Deepstack open za 1800+200 Kč o 100.000 Kč a se startovním stackem 100.000 chipů, který se samozřejmě počítá i do srpnového GQ žebříčku! Proslýchá se, že Alda má dnes připraveno nějaké to překvapení, tak se přijďte pobavit a nechte se překvapit, co to na nás Alda šije 🙂

 

Tento turnaj je bezesporu největším srpnovým měřítkem pokerového skillu v Golden Queen! To deklarovala již dvojice Vikingů Dejvák a Zbyňuello v posledních Zlatých kvéčkách z táborového prostředí, kde si záběr pro sebe uzmuly i dvě valkýry Eliška se Sophie!

 

 

 

Možná, že jste si v prázdninovém režimu nevšimli ani těch předchozích, čili červencových…

 

 

 

A pokud našich hlásků nemáte ještě dost, můžete si poslechnout i naše dva poslední díly Zlatého hosta! V červenci jsme točili s vítězem dubnové HUperstar II. – s Petrem Navrátilem.

 

 

 

Desáté vydání Zlatého hosta obsadil vítěz květnového žebříčku Jirka Lukáš, jenž start pokerové kariéry vzal opravdu hopem!

 

 

 

Srpnové soutěže vrcholí!

Dnešní Alda Deepstack Open je předposlední turnaj srpnového žebříčku GQ, ve kterém se hraje o 30.000 Kč! Na trůně se zatím vyhřívá Martin Škroch, který si v srpnu z finálového stolu GQ udělal přechodné bydliště! Ale vyhráno stále nemá!

 

Ve čtvrtek 31. 8. proběhne poslední PHF v měsíci! Potřebných 100 bodů pro bonus zatím získal Marcel Balog! Jistě k němu přibydou další, ale je možné, že moc takových hráčů nenapočítáme!

 

Tak neváhejte a přijďte se podívat na vrcholy srpnových pokerových klání a nebo… je přímo rozhodnout!