Ovlád‘ všechny stoly mistr Hello Dolly!

Ovlád‘ všechny stoly mistr Hello Dolly!

V pondělí 3. 2. vyvrcholil finálovým turnajem lednová akce Hradec hledá HUperstar! Do závěrečné bitvy o hlavní výhru 12.000 Kč a štítek vítěze na obří GQ trofej pro rok 2020 se probojovalo 16 hráčů, kteří k 8 osmifinálovým duelům usedlo v 19:00. Tedy skoro! Róbert Hrebčík nabral zpoždění, jeho soupeř Machy však férově trval na co nejvíc rovnocenném boji, proto proti ožírání mrtvoly bojoval zapomínáním vrátit karty a následným miss dealem, či zdlouhavým rozměňováním chipů. Očekávalo se tudíž, že Machy po Robově příchodu potvrdí „pro dobrotu na žebrotu“ a bude vyřazen, překvapivě však prošel dál. V souboji dvou parťáků slavil úspěch Josef Čermák nad Dominikem Dancsem, ptáčci štěbetáčci švitořili něco i o cracknutému páru králů! Již po devíti minutách opouštěl turnaj Vladimír Krahulec, který nestačil na Davida Háse, přes nástrahy prvního kola nepřešla ani nasazená jednička Josef Rafael, kterého „slupnul“ Štefan Mital. Zuzka si poradila s Filipem Joklem, Mak Sauka s Alešem Fléglem a Jozef Záhon otočil heads-up s Mariem Nemethem. Snadnou cestu měla mít nasazená dvojka Hello Dolly, neboť jeho soupeř Rubátor avizoval, že nedorazí. Rubátor však evidentně zdatně taktizoval, neboť se ke svému stolu dostavil a navíc v prvních minutách ukazoval zkoprnělému Dollymu v showdownu jednu „prémiovku“ za druhou. Přesto se nakonec z postupu radovala muzikálová postavička:

 

Ze čtvrtfinálových bojů vzešla čtveřice semifinalistů, kteří již měli jisté umístění na penězích. 

 

V dřívěji ukončeném semíčku porazil Hello Dolly Zuzku, o chvíli později v jásot propadl i Štefan Mital, který vyřadil Josefa Čermáka! V následném boji o bronz zvítězila Zuzka, za což si odnesla odměnu 6.000 Kč, Josef Čermák se musel spokojit s 3.000 Kč. Nejdelším heads-upem celého turnaje se pak stalo finále, kde se oba aktéři, Hello Dolly a Štefan Mital, dostali až do krajiny doposud neprobádaných blindů 600/1200 při start. stacku 20.000 chipů. Hodně diskutovaná hra se udála na blindech 200/400, kde Štefan Mital nejprve dorovnal 400, Dolly vyslal all-in 14 tisíc a kousek a Štefan si dal s rozhodnutím na čas, spočítal si, že mu v případě neúspěchu po callu zbude ještě hratelných 11k a s K-Q se nakonec pokusil soupeře vyřadit! Dollyho šestky přišla podpořit ještě jedna na flop, ovšem list na turnu zrodil flush draw pro Štefana! Riverová dáma však znamenala double pro Dollyho, který časem také nevyužil jeden mečbol a Štefan svůj shortstack (cca 6k) zdoublil, ovšem konečnou celého turnaje se stala smotávka Štefanova ákáčka s A-2 Dollyho. Prvotřídní suckout byl vyšperkován „čistou postupkou“!

 

Závěrečná hra únorové edice Hradec hledá HUperstar!

 

Dollymu formát turnaje svědčil, není tajemstvím, že podle statistik je Dolly nejsilnější na big blindu a buttonu, a jiné pozice byste v tomto turnaji hledali marně 🙂 Dolly si za vítězství v heads-upovém freerollu připsal 12.000 Kč, Štefan Mital 6.000 Kč.

 

Hello Dolly je tedy první jméno skvící se na trofeji GQ pro rok 2020! Hráč s nejvíce vítěznými štítky za rok 2020 pohár získá! Další jméno vzejde z únorového měsíčního leaderboardu, momentálně má k primátu nejblíže Jozef Záhon. V případě rovnosti počtu štítků nejpilnějších sběratelů rozhodne o majiteli trofeje mini turnájek.

 

Vojtanator challenge festival se blíží!

Že by se však Hello Dolly doma opájel svým vítězstvím?! Ani náhodou! Dolly, stejně jako mnoho dalších, se již připravuje na blížící se Vojtanator challenge festival, který se koná od pondělí 17. 2. do pátku 21. 2. v  Casinu Golden Queen! Krom nastřelených garancí se také hraje o bonus 30.000 Kč, které si rozdělí všichni hráči, kteří v pětidenním zápolení nasbírají alespoň 100 bodů, navíc se mohou tři hráči s nejvyšším skóre těšit na trofeje do vitrínky! 😉 Více o bodování Vojtanator challenge festivalu naleznete zde.

 

 

Tak přijďte i vy zahrát si za málo peněz o hodně muziky a také získat autogram mediální tváře festivalu floormana Vojty! Aukční experti předpovídají jeho autogramu do budoucna strmý nárůst ceny! Kam se hrabou bitcoiny…!