Extraliga tento pátek o 120 000 zlatek!

Extraliga tento pátek o 120 000 zlatek!

Červnové povídání samozřejmě věrní fanoušci Zlatých kvéček viděli již zkraje měsíce, ale vy si ji určitě můžete připomenout zde:

 

 

 

GQ Pokerová Extraliga

V soutěži o dva zájezdy do Las Vegas a body pro třetí až patnácté místo stále není vůbec nic jasné a z celkového vítězství se může klidně radovat i někdo, kdo ještě ani nenastoupil do žádného eventu! Ale čím dřív začnete, tím lehčeji zájezd můžete vyhrát! Nejbližší turnaj GQ Pokerové Extraligy na vás čeká již tento týden v pátek 28. 6. od 19:00 v Casinu Golden Queen! Za buy-in 1000+200 Kč obdržíte do vašeho startu 30.000 chipů, které si během prvních 8 blind levelů (jeden trvá 25 minut) můžete při smůličce v nějaké sehrávce pořídit v rámci multi re-entry znovu! Prizepool 120.000 Kč skýtá pěkný prostor pro pěknou prázdninovou dovolenou!

 

Lídři bodování GQ PE

Každý turnaj Pokerové Extraligy mává s celkovým pořadím, nicméně se zatím krystalizuje trojice hráčů ve vedení. Trojice, která přeskočila 2000 získaných bodů. Do vedení se dostal Předseda ČSSD, ovšem víme, jak to s vedením takové strany v poslední době dopadá… O Předsedovo odvolání se snaží fantom posledních měsíců Martin Sládek, kterýžto nynčko ztrácí pouhých 11 bodů, což je rozdíl ve stylu: co by kamenem dohodil a jednou foldnul. Jarda Rochl strategicky nechává spurtéry před sebou „vyblbnout“ a jistě se chystá udeřit ve správný moment též!

 

Petr Němec nedávným turnajem poskočil na čtvrté místo, čímž si nahrál menší polštář před Zbyňuellem Zejdinim, což může být velice důležité v jejich side betu, který se možná někdy dozvíte ve Zlatém hostovi, jenž byl s Petrem natočen, ovšem střihač Dejvák neví, zda z rozhovoru něco zachrání, neboť se v horku kameramanovi, kterýmž byl taktéž Dejvák, kamera vypínala, čímž dost znehodnocovala rozhovor, ve kterém si skvěle vedl náš host Petr a také moderátor – Dejvák!

 

Nicméně po pátku se třeba budeme baviti o completely something different lídrech…

 

Rozuzlení Pokladu Harrisona Folda

Ve čtvrtek 27. 6. nás čeká v Casinu Černigov rozuzlení červnové edice Pokladu Harrisona Folda! Po třech turnajích už si poklad prohlíží v pařátech šestice dobrodruhů. Rozšíří někdo jejich řady? Největší šance matematikové dávají Jardovi Hrdličkovi (musí skončit nejhůře 12. při alespoň 18 hráčích), či Martinovi Vyleťalovi (alespoň finálový stůl). Medailová umístění pak mohou pomoci Tomášovi Lánovi (3.), Corradovi Nemethovi (2.), či Michalovi Magnusovi (2.). Poskládají se posledně jmenovaní chlapci ve čtvrtek do první trojky tak, aby na všechny vyšlo?