O postupu to teď není – Speciál je jednodenní!

O postupu to teď není – Speciál je jednodenní!

Také v listopadu si pro vás královéhradecká casina Golden Queen a Černigov přichystala šťavnaté pokerové biftečky! A ani v listopadu nebude chybět GQ Speciál! Tentokráte však nebude rozvolněn do více dní, nýbrž celá pokerová řež o garantovaných 200.000 Kč se odehraje v pátek 26. 11. od 19:00. Za pouhých 1.200+200 Kč obdržíte startovní stack 50.000 chipů, které si v rámci multi re-entry můžete během prvních 8 blind levelů (á 30 minut) pořídit znovu, pokud na vás v nějakém okamžiku skočí „smůliště“.

 

Příznivci vysokých výher ovšem s menším startovním polem si jistě v kalendáři zakroužkují datum 19. 11., kdy se uskuteční GQ Mini High Roller s garancí 250.000 Kč s buy-inem 7.000+200 Kč.

 

V programu turnajů opět naleznete pravidelné středeční a páteční pokerové seance s nízkými buy-iny a vysokými garancemi! Příkladem uveďme „sametový“ turnaj 17. 11., kdy budete moci vzpomínat na chřestot klíčů u GQ Super Wednesday s vkladem 1.000+200 Kč a garancí 100.000 Kč!

 

Všechny listopadové čtvrtky se v Casinu Černigov můžete ponořit do nostalgické nálady účastí v legendární sérii turnajů Poklad Harrisona Folda! Krom výher z jednotlivých turnajů můžete dosáhnout i na bonus 10.000 Kč, který si rozdělí všichni hráči, co nasbírají ze 4 turnajů alespoň 80 bodů, což se dá zvládnout i ve dvou večerech s trochou toho štěstíčka. V říjnu prokázala formu v hledání pokladu pětice dobrodruhů: Vladimír Lelek, Martin Sládek, Pavel Hrubeš, Fantom a Hrdla! Každý si přilepšil o dvoječku!

 

Vláďa Lelek našel poklad již po dvou turnajích, jenže v tom posledním ho vystopovalo další kvarteto.

 

Těšíme se na vás u pokerových stolů v hradeckých mekkách pokeru a rozloučíme se jednou listopadovou pranostikou z „Lasvegasska“:

 

Když za okny padá listí,
hoďka v káčku a jsme čistí… 🙂