Nový kvéčka zlatý pusť si třeba z chaty!

Nový kvéčka zlatý pusť si třeba z chaty!

Prázdniny venku sice zuří, děti chodí tátovi do džbánku pro pivo, aby se mu lépe rybařilo a venkovní teploty nás mnohdy zkouší z obou krajů svého spektra, avšak je čas zjistit, jak se bude hrát poker o prázdninách v královéhradeckých casinech 😉 Zevrubně tuto tématiku prošli Dejvák se Zbyňuellem, takže si novinky můžete poslechnout v nových Zlatých kvéčkách 11!

 

 

 

Soutěže v červenci:

V červenci najdete pokerové turnaje v programu tradičně ve středu, čtvrtek a pátek. Středy a pátky se odehrají v Casinu Golden Queen, leč o prázdninách z těchto turnajů body nesbíráte, neboť měsíční žebříček GQ si dává pauzu a v ještě nabitější podobě se vrátí v září!

Čtvrteční turnaje Poklad Harrisona Folda o bonus ochuzeny nejsou! V červenci si jackpot 20.000 Kč rozdělí všichni, kdož ze čtyř turnajů nahrají alespoň 80 bodů. Také v srpnu se bude hledat jackpot 20.000 Kč v PHF 😉

V červnu se podařilo 8 hráčům dosáhnout kýžené hranice vedoucí k jackpotu, každý z 8 těchto šťastlivců si přišel na 2.500 Kč: David Samek, David Nývlt, Marcel Balog, Martin Sládek, Zbyňuello Zejdini J-6, Aleš Hoza, Jozef Záhon, Jaroslav Hrdlička.

 

David Samek v červnu stanovil nový rekord získaných bodů v PHF z pěti turnajů – 161 a navíc uzmul i šesté místo v žebříčku GQ!
Za nás muž měsíce, ač Zdeněk Mital po pauze opět dosedl na trůn bodování GQ!

 

Červencové pecičky!

Červencovou plejádu zajímavých turnajů můžete zkontrolovat v sekci Turnaje, ovšem nejde nevyzdvihnout především dva turnaje!

V pátek 22. 7. se v Casinu Golden Queen odehraje jednodenní GQ Speciál za 1.300+200 Kč o 150.000 Kč! Hned 9 lístků na Speciál bude v rámci prizepoolu k mání ve středu 20. 7.

A v pátek 29. 7. bude Casino Golden Queen hostit turnaj za 1.200+200 Kč o 125.000 Kč!

 

Slovo závěrem

Přejeme vám tedy příjemné slunění a šplouchání se v osvěžující vodě přes den a samé parády na ruce v našich casinech při večerních pokerových sedáncích 😉