Nebude pohár bez jmenovky hráče PeS! Nebude chybět v září Speciál v kalendáři!

Nebude pohár bez jmenovky hráče PeS! Nebude chybět v září Speciál v kalendáři!

Jako komisař Rex si hlídal svůj revír východočeský pokerový hráč PeS! Za svou zarputilou obranu svého okrsku si v napínavé podívané vysloužil štítek se jménem na obří pokerovou trofej Golden Queen 2020, kterou získá hráč s nejvíce štítky za rok 2020!

 

Jedna vlna za druhou se valila v srpnovém žebříčku GQ! PeS se na ní vezl začátkem měsíce, kdy si rychle zbudoval velký náskok, když vyhrál první dva páteční turnaje! A pak přišel čtyřdenní Speciál, kde díky většímu buy-inu a většímu počtu entries vypadávalo ze vzorečku více bodů než obvykle! I zde se PeS prokousal mezi 294 entries na body! Necelých 500 bodů za osmnácté místo naznačovalo v očích expertů, že tento počin bude rozhodující… Jenže na tsunami ve Speciálu nasedl Zdeněk Mital, který si za vítězství, krom pěkné finanční odměny, připsal i 2112 bodů. A když pak hned ve středu 26.8. skončil ve středečním páďu druhý, ujal se před posledním turnajem průběžného prvenství! Aby toho nebylo málo, 5. místo ze Speciálu posunulo do boje o prvenství i Sedliho – právě on Zdeňkovi ve středečním páďu vyfoukl body za vítězství v turnaji! Pokud by Sedli triumfoval i v posledním srpnovém turnaji v pátek 28.8. a nikdo z jeho konkurentů by nezabodoval, pak by slavil právě Sedli! Ano, je to odvážná myšlenka, ovšem s tím, jak se v srpnu hráči umisťovali na bedně po šňůrách, tak se to do příběhu přímo nabízelo!

 

Jenže vracečky na známá místa má nejlépe nacvičeno z aportovacích hodin právě PeS, který jediný z uvedené trojice bodoval v posledním srpnovém turnaji, a to čtvrtým místem! Tím se vrátil na výsluní a stvrdil své celkové srpnové vítězství v žebříčku GQ, o který ho neobral ani mistr finišů bodovacích soutěží Pan Tau, který si tento rok neustále nakládá těžší a těžší podmínky pro doskok v posledním turnaji v bodovacích soutěžích. Nyní si však naložil nemožný úkol! Poslední turnaj sice vyhrál, ale během měsíce nenahrál žádné jiné body, takže tentokrát nikomu celkový triumf nevyfoukl.

 

Tajné foto pořízené na jednom z domácích pokerových tréninků celkového srpnového vítěze!

 

Zářijové novinky v Casinu Golden Queen

Také v září se počítají body za umístění v první osmnáctce všech konaných turnajů. Vítěz bodování si zajistí nehynoucí slávu, kterou bude připomínat štítek s jeho jménem na pokerové trofeji! Hráč s nejvíce štítky za rok 2020 si pohár Golden Queen odnesu domů!

 

Ale kromě bodů se bude hrát samozřejmě o pořádné balíky za málo peněz! Páteční turnaje opět s garancí neklesnou pod 100.000 Kč! Dvěma středečním turnajům se garance zvyšuje z 50.000 Kč na 60.000 Kč! A hlavní tahák najdete v rozpisu turnajů pod daty 16. – 19. září, kdy se odehraje GQ Speciál s buy-inem 900+100 Kč a ultimátní garancí 300.000 Kč!!! Opět budete mít možnost si zajistit postup do sobotního finále ze tří klasických flightů (středa 16.9. od 19:00, čtvrtek 17.9. od 19:00 a pátek 18.9. od 19:00) a jednoho Turba (sobota 19.9. od 11:00). V každém flightu se odehraje 12 levelů, přeživší postupují s nahraným stackem do finále Speciálu, které startuje v sobotu 19.9. od 16:00.

 

Lístky do Speciálu, či do některého z pátečních turnajů si můžete zajistit i hraním cash game během čtvrtečních cash game nights! Lístek obdrží vítěz high handy večera, ovšem to není jediný příjemný bonus na cashovce! Samozřejmě jede bonus o 2000 až 10 000 Kč za kombinace od pokeru výš a nově rakeback 10% z hráčova prvního vkladu večera! Maximální výše rakebacku činí 500 Kč, rakeback se uděluje po 3 odehraných hodinách daného večera.

 

Takže i v září na viděnou u památných handiček v Casinu Golden Queen!