Last chance: Stále můžeš nahrát mordu do našeho leaderboardu!

Last chance: Stále můžeš nahrát mordu do našeho leaderboardu!

Listopadová inverze pomalu přechází do té prosincové, což je jasný signál, že nastává čas dalšího ohlédnutí vpřed i vzad! I proto vznikl nový díl Zlatých kvéček, který si můžete pustit zde:

 

 

Pokud máte raději verzi „co je psáno, to je dáno“, pojďme si vše rozebrat písmenky.

 

Leaderboard GQ PL o téměř 200.000 Kč vyvrcholí Majorem 16.12.

Od září získává v Casinu Golden Queen nejlepší osmnáctka každého turnaje (doufám, že rozeznáte rozdíl mezi osmnáctkou a osmnáctkou 🙂 ) body do soutěže Golden Queen Pro League, ze které si odnese vítěz trofej, 50.000 Kč a prime time ve Zlatém hostovi! Peněžní odměna čeká ovšem hned na 25 hráčů z vršku žebříčku! Navíc si pět nejlepších hráčů zajistí volné buy-iny včetně re-entríček na lednové turnaje v Casinu Golden Queen!

 

Poslední turnaj, který se započítává do soutěže, se odehraje v pátek 16. 12. Jednodenní Major slibuje garanci 300.000 Kč při buy-inu 1.500+200 Kč!

 

Pokud se vám stále nepodařilo nahrát jakýkoli bod do žebříčku, vytáhnout se na první místo, o který svádějí spektakulární boj Mak Sauka se Zdeňkem Mitalem, bude poměrně těžké, ale pokud se vám podaří hezky potrefovat zbylé turnaje, stále se můžete prodrat třeba i do první pětky!

 

Konec Golden Queen Pro League 2022 však neznamená, že byste se u nás od 17. 12. do konce roku nemohli řádně pokerově vyřádit! Ve středu 21. 12. nabízíme turnaj za 1.000+200 Kč o 200.000 Kč!!! Posledním turnajem roku 2022 v hradeckém Casinu Golden Queen bude GQ Best Lucker ve středu 28. 12. za 1.000+200 Kč taktéž o 200.000 Kč plus… Modří už vědí, že pod netradičním názvem turnaje se nachází nějaká specialitka… Konečně nastane čas zjistit, kdo je to největší štístko, bachtalo, szczęśliwy mężczyzna, felice uomo, feliz hombre – záleží jakou řečí vládnete. Po druhém, čtvrtém, šestém a osmém levelu se na každém stole vylosuje jeden hráč, který obdrží 1.000 Kč. Objeví se mezi vámi „superbachtalo“, na kterého se snad štěstí usměje ve všech čtyřech losovačkách?!

 

Kdopak se smál na listopadovém Majoru o 300.000 Kč?

Ano, první den to byl Vláďa, ale kdo měl důvod k úsměvu na konci Majoru o 300.000 Kč hraného od 23. 11.  do 25. 11., který posbíral 229 entries? O tom, jak motivuje Leaderboard GQ PL, jsme se mohli přesvědčit právě v tomto turnaji! Zdeněk Mital sice proklouzl na body za 17. místo, aby vzápětí vypadl bubble „boy“ Pan Tau, jenomže do poslední patnáctky (ITM) se probojoval i Zdeňkův největší konkurent Mak Sauka! Ač není tabulka dohraná, Makovy vidiny payjumpu v tabulce činícího potencionálních 20.000 Kč  a možné body za první místo v Majoru vyústily v jeho návrh na deal v sedmi lidech, zrovínka když seděl na chipleadu! Deal však nebyl podporován, ani později v pěti lidech, kdy se „šprajcnul“ Předseda ČSSD. Od té chvíle sice Předseda předváděl nejlepší hru na stole, ale jak už to bývá – nechceš deal, dojdeš sil! Předseda nezahodil na flopu top pár, když mu dal allinovou pobídku Dejvák s A-A. Bez sabotéra se poslední čtveřice ihned domluvila na konci finálového dne s výsledkem:

  1. David Nývlt
  2. Mak Sauka
  3. Mamuko
  4. Franko

 

Zaječí uši drželi: Mamuko, Mak Sauka
Zaječí uši obdrželi: Franko, David Nývlt

 

Poklad Harrisona Folda

V listopadu, stejně jako v říjnu, připadly boje o Poklad Harrisona Folda na tři čtvrteční večery (žádný zlomek). Vstupenkou k podílu z 20.000 Kč bylo alespoň 60 nahraných bodů, tou se mohlo prokázat jen kvarteto: Martin Marcaník, Zdeněk Vaníček, Dejf a Jan Žemlička.

V prosinci se hledači pokladu budou muset smekat, neboť k získání podílu z bonusu 20.000 Kč musejí nahrát alespoň 100 bodů z pěti turnajů.

 

Slovo závěrem

Pokud se chcete na pár hodin vymanit z vánočního shonu, nezapomeňte se v prosinci stavit na partičku pokeru! Pokud jste však čekali vánoční přání a bilancování, vydržte ještě na speciální předvánoční díl Zlatých kvéček, kde se ohlídneme i za konečnými výsledky Golden Queen Pro League 😉