Jak Vláďa „pochytal“ Davida Nývlta! Nebo naopak?!

Jak Vláďa „pochytal“ Davida Nývlta! Nebo naopak?!

Říjnový newsletter začneme obráceně! K pohádkovému příběhu, avizovaném v nadpisu, se dostaneme v druhé části článku. Nejprve se podívejme, co nás čeká v nejbližších dnech s ohledem na aktuální situaci. Před vyhlášeným nouzovým stavem jsou pro vás ještě připraveny dva turnaje:

 

  • Pátek 2.10.2020 od 19:00 – GQ Big Friday s garancí 70.000 Kč, buy-in 800+100 Kč, stack 50.000 chipů, 2x re-entry, 10 lvl. late reg.
  • Sobota 3.10.2020 od 19:00 – GQ Timeout s garancí 30.000 Kč, buy-in 500+100 Kč, stack 30.000 chipů, 2x re-entry, 10 lvl. late reg.,
    turnaj končí po 12. odehraném levelu, přeživší si přerozdělí prizepool podle chipů

 

Oba turnaje budou započítány do říjnového měsíčního žebříčku, jehož vítěz si vyslouží nechat zvěčnit své jméno na pohár Golden Queen 2020. Hráč s nejvíce štítky na poháru za rok 2020 trofej získá!

 

Poté nás čeká minimálně do 19. října turnajová pauza! Hned jak to bude možné, se pokerové turnaje samozřejmě vrátí do programu casina Golden Queen! Provoz casin Golden Queen, Černigov a GQ na Benešovce bude pokračovat (samozřejmě záleží, co všechno se ještě vyhlásí), každopádně bar bude v hodinách 22:00-06:00 uzavřen (to již platí).

 

 

Po organizačním úvodu se můžeme pustit do vyprávění příběhu o zářijovém vítězství v žebříčku – do vyprávění legendy plné vášně, kalkulu, osudových rozhodnutí; legendy, která překoná vesmír, prostor a čas!

 

Tak tedy… bylo, bylo. Poslední zářijový den se v  Casinu Golden Queen konal turnaj GQ Wednesday za 500+100 Kč o 40.000 Kč. Turnaj, který ještě mohl zamíchat kartami! Na výsluní se sice vyhříval Knespa s náskokem víc jak 300 bodů, ovšem případná „udělaná bedna“ někoho z nejbližších pronásledovatelů by pořadí změnila! A ono jo! Na bednu, čili do poslední trojky se prodrali hned dva pronásledovatelé! David Nývlt a Sebastian Borecki! Společnost jim dělal Vláďa Krahulec, kterýžto v jeden zlomový okamžik chipleadoval s 2M chipů! David Nývlt držel 900k, Sebastian cca 500k, když v tom Dejvák navrhl kouknout se na čísla na deal! Jenže Vláďa cítil run a vlnu, proto obláčky dealu sebevědomě rozcupoval hláškami obsahujícími slovo „blázni“. A jak už to bývá… kdo stojí dealu, či bublině v cestě, ten se poroučí!

 

Jak symbolické! Vláďa Krahulec v dětsví s oblibou sledoval lovce Pampaliniho, Dejv Nývlt pro změnu večerníček o motýlovi Emanuelovi, obv. hlavně kvůli Makové panence!

 

Dejv si nasadil sluchátka a se zarputilostí středně velkého mírně roztrpčeného buldoka se na Vláďu zaměřil a o chvíli později ho opravdu vyřadil! Navrch mu přidal jednu radu: „Vláďo, ty koncovky turnaje ti dělaj problém, zaměř se na to!“

 

A šlo se do heads-upu! Přímý duel o vítězství v celoměsíční tabulce! Napětí by se dalo krájet! Automaty zlověstně šuměly, floorman Bóďa vyskočil a šel se na vyvrcholení zápletky podívat a internetová sázková kancelář Zbyňuella Zejdiniho Vydřiduch a.s. bleskurychle už už vypisovala under/over na počet her v HU, sázky na vítěze, sázky na národnost vítěze atd. Jenže než firma Vydřiduch stihla zakoupit doménu, bylo po boji! Přátelé defenzivního pokeru naštvaně nakopávali imaginární plechovky, vždyť rozhodla jedna hra! Asi tomu napomohl i rovný peněžní deal, který si David se Sebastianem dohodli a zároveň deal o točku naslepo! O celém vítězi měla rozhodnout momentální štěstěna, kterou (někomu větší) servíroval dealer Klokan! Z jeho kapsy „vyhupsly“ tyto karty:

 

David Nývlt: 6-3
Sebastian Borecki: K-4

 

Flop 3-4-5 přinesl lepší trefu Sebastianovi, ovšem na domovské scéně se plně projevila místní aura! Na turn vykoukl „malý jack“ čili šestka, následovaná jackem original! Jak řekl kdysi jeden účastník pořadu Výměna manželek: „Dva páry jsou dva páry“! Dejv Nývlt tak mohl usínat se slastným pocitem celkového vítěze!

 

Vítěz zářijového žebříčku GQ – David Nývlt na archivním fotu  jednoho z čépétéček

 

Nám nezbývá než doufat, že říjnová situace nabídne stejnou možnost pro takové drama, jaké bylo vidět v poslední den září! Tak hodně zdravíčka a na brzkou viděnou 😉