Petr Navrátil se stal novou HUperstar!

Petr Navrátil se stal novou HUperstar!

20:02
Od 19:00 se roztočila osmifinálová kola HUperstar freerollu. Po pěti minutách vypadl jeden z největších favoritů Jonáš, jehož K-K na boardu s třemi šestkami nestačily na poker šestek Jardy Rochla s 6-8!

Na další vypadnuvší jsme čekali téměř hodinu!
Zbyňuello Zejdini flopnul postupku s K-T, zatímco Pan Tau hitnul dva páry s A-Q! Zbyňuellovi nakonec došla barva, fullhouse spárovačka se nekonal. Zbyňuello vyzve právě Jardu Rochla.

Nedaří se narozeninovým oslavencům! Fanán Banán a Martin Škroch – oba dnes slaví narozeniny, ovšem konečnou jim vystavili soupeři hned v prvním kole! Lukáš Borovička vyřadil Fanána a půjde na Dejváka (Předpovězeno Teemuem), který vyřadil Pavla Šoustka.

Martin Škroch byl ukončen Scottym a Petr Navrátil bez boje, neboť minulý runner up Štefan Mital vzdal své naděje a nedorazil. Aleš Flégl porazil Aleka a zbývá jediná neznámá dvojice.

20:09 Stanislav Růta právě vyřadil Maka Sauku, v 20:15 začíná čtvrtfinálové kolo. Přihlásíme se později.

 

 

21:27 – Zbyňuello Zejdini v prvních třech hrách duelu s Jardou Rochlem dvakrát stihl vyhrát s J-6, poté ale ztrácel. Přes 70 minut headsup nakonec Zbyňuello šťastně přetočil na svou stranu a v semíčku se v bratrovražedném souboji utká s Dejvákem! Druhou dvojici tvoří Petr Navrátil a Scotty!

 

22:33 – Schizofrenní situace, Zbyňuello Zejdini záplavou slov umlčel Dejváka a tato taktika se ukázala jako vítězná! Nutno říci, že vítězi to hodně chodilo, závěrečná točka A-Q do Dejvákového K-8, přinesla malou zápletku na turnu A-J-x-K, ovšem blank river posílá outsidera do finále!

Na vedlejším stole Scotty soupeří s Petrem Navrátilem, od tohoto stolu se line znatelně méně slov.

 

22:40 – Petr Navrátil poráží Scottyho a stává se druhým finalistou!

 

22:48 – Jdeme na to!

0:24 – V dramatickém finále jsme dospěli opět až do blindů 600/1200 při startingu 20 000 chipů. Hned třikrát si finalisté střihli split! Nejprve oba drželi K-J, i přes flop K-J-plíva neskončilo po dvou queenách hra v allinu! Poté se chlapci cvičili na boardu T-7-5-5-Q s J-7, aby si nakonec splitnuli i board 7-6-4-K-3, kde jsme se dočkali allinů s J-5 (Zbyňuello) a 5-4 (Petr Navrátil). Nicméně většinu heads-upu vedl Petr Navrátil.

V závěrečné handě večera Petr Navrátil po páté za sebou raisenul button, nyní na blindech 600/1200 na 3000, Zbyňuello vyslal allin 10k s A-5, dovřen byl čtyřkami! Flípek na boardu T-8-J-K-9 pár Petra Navrátila ustál! Petr Navrátil se tak po právu raduje z triumfu!

 

Petr Navrátil si za vítězství připsal 15.000 Kč, runner up Zbyňuello Zejdini J-6 si přišel na 10.000 Kč.