High Roller ČPT s novou strukturou

High Roller ČPT s novou strukturou

 

Květnový ČPT High Roller doznal změny. Třicetiminutové blindy zůstávají, ale znatelně se navýšil startovní stack! Hráči, po zaplacení buy-inu 10.000 Kč, obdrží u stolu rovných 100.000 chipů! Ti, kteří nestihnou start turnaje v pondělí 13.5. od 18:00, mají šanci se zapojit 8 blind levelů, tedy 4 hodiny. Strukturu blindů ČPT High Rolleru si můžete prohlédnout zde:

 

 

Oblíbená struktura ČPT Main Eventu však zůstává zachována, nově se jen odehraje jeden klasický flight navíc místo popůlnočního Turba. Sobotní dopolední Last Chance 1E od 11:00 však stále zůstává vaší poslední šancí, jak postoupit do nedělního dne 2.

 

 

 

Jak tedy vypadá klasická struktura Main Eventu ČPT? Takto:

 

 

Struktura dnů 1, ve flightech 1A-D bude délka levelu 40 minut, v Last Chance 1E se budou blindy měnit po 20 minutách.

 

Struktura dne 2 a finálového dne

Již příští týden se česká pokerová elita vydá do Hradce Králové bojovat v rámci České Pokerové Tour o garantovaných 300.000 Kč v ČPT High Rolleru a dokonce o 1.500.000 Kč v Main Eventu ČPT, pro ty smutnější, kteří se nedostanou na nedělní finálový stůl, je tu pak příjemný dojezd v podobě Side Eventu ČPT. Pokerživě bude samozřejmě u toho, jak se povede vaším pokerovým idolům si tak budete moci kontrolovat v textových reportech.