Harrisona Folda čtyřdenní túra – přinese každému nálezci bůra!

Harrisona Folda čtyřdenní túra – přinese každému nálezci bůra!

Teploty venku atakují stupně piv, bruslaři ukládají svá nádobíčka do skříní a únorové ČPT je za námi! A všem musí být při nahlédnutí do výsledků jasné, že východočeská pokerová komunita nehraje v republikovém měřítku druhé housle! Vždyť ten nejprestižnější turnaj – Main Event ČPT – senzačně ovládl v dohrávce po částečném dealu zdejší pokerový nadšenec Libor Zámečník! Příběh jak z per hollywoodských scénáristů podtrhuje fakt, že Libor měl na turnaj několik lístků, které prodal, protože si na turnaj nevěřil. V sobotu 23.2. se však probudil v dobrém rozmaru a rozhodl se zapnout Last Chance flight. Dlouhou sobotu zakončil postupem do finálového dne, kde nakonec mohl euforicky zdvihnout nad hlavu trofej pro vítěze! I další místa obsadili hráči, jejichž jméno je s černigovským/queenovským pokerem úzce spjato, ať už mluvíme o druhém Jiřím Mansfeldovi, třetím Jakubovi Olivovi, či Romanovi Kmínkovi, který se z neustálého shortu finálového dne prodral až na místo čtvrté. ČPT High Roller pak přinesl neméně radostný pocit z výhry Jozefovi Záhonovi a Side Event trefil pardubický Alexander Jesínek!

 

Libor Zámečník

 

A jak už bylo zmíněno, s únorem už je pomalu ámen jak s titulem pražské fotbalové Sparty, proto můžeme přejít k březnovým novinkám!

 

Poklad Harrisona Folda – 5.000 Kč pro každého nálezce!

V březnu jsou do programu v Casinu Černigov zahrnuty 4 turnaje Poklad Harrisona Folda. Březnový bonus je vypsán na 5.000 Kč pro každého, kdo ze čtyř turnajů nasbírá alespoň 100 bodů.

 

Turnaje od 19:00!

I další bod patří k těm kratším. Všechny turnaje, mimo výjimku popoledních turbín a finálových dnů vícedenních turnajů, začínají od 19:00. Novinka zaujala i jisté bulvární plátky, které otiskly titulek: Podle hradecké vědmy turnaje budou od sedmi!

 

Cash Game Mania s high hand až 1.000 Kč každou hodinu!

V březnu se budou po čtvrtečních večerech lovit v Golden Queen high handy! Již první cashka s high handou a jackpotem  v únoru přivábila plný stůl, a to byla vypsána high hand 500 Kč každou hodinu! V březnu tato částka zůstává na blindech 10/20, ale na vyšších blindech se zvyšuje na 1.000 Kč každou hodinu! Pokud pojede cashovka s blindy 10/20 a zároveň cashovka s blindy 20/40 a vyšší, high hand jede pro každý limit zvlášť, tudíž je ve hře až 1.500 Kč za hodinu! Lovit high handy se bude v disciplíně No Limit Texas Holdem.

 

Stotisícové turnaje jedou!

V březnovém programu najdete hned 4 turnaje, u kterých dosahuje garance 100.000 Kč a výš! Hned první je na programu v pátek 1.3., kdy se bude hrát za 900+100 Kč minimálně o 100.000 Kč! Dvoudenní GQ Mikro Speciál a GQ Deepstack nesou garance dokonce 150.000 Kč (15.-16.3.), potažmo 200.000 Kč (29.-30.3.). I v těchto případech je u turnajů vybírán lidový buy-in: 900+100 Kč v Mikro Speciálu, 1.200+100 v 200k Deepstacku! V pátek 22.3. se o 100.000 Kč bude hrát dokonce za pouhých 800+100 Kč! Na turnaje se můžete kvalifikovat i díky dobrému umístění v jiných turnajích, kde jsou přidány lístky pro nejlepší, nebo z černigovských pondělních kvald. Více infa naleznete v rozpisu turnajů v Golden Queen a v Černigově.

 

A na závěr si dáme opět jednu lidovou pranostiku, kdyby se náhodou ještě trochu ochladilo…

 

Oddechnout si od mrazu
můžeš v Queen či v Čerňasu!