Gimli zaťal sekeru: Já si pohár přeberu!

Gimli zaťal sekeru: Já si pohár přeberu!

Další boje o pohár Golden Queen 2020 přinesl měsíc červenec! A i toto kolo přineslo na pohár nové jméno! Čtyři hráči se přiblížili, či mírně překonali hranici 2000 nahraných bodů, ale ani tato magická hranice nestačila na vítězství! Pravidelným přísunem bodů se do vedení dostal Gimli, který doufal, že v posledním turnaji udrží slibný náskok 700 bodů před nejbližším pronásledovatelem Markem Rousem. Ale ani Marek nevzdával boj o špici, jako jediný se v poslední turnaji dostal do bodované osmnáctky a dál stoupal pořadím! Gimli v tuto chvíli napjatě čekal… Marek Rous však potřeboval být nejhůř druhý, přičemž jeho putování turnajem skončilo na příčce jedenácté… V tu chvíli už si Gimli mohl oddechnout – jeho jméno z poháru už nikdo nevymaže!

 

Gimli vytáhl na bojovou výpravu! Zde zachycen před vkročením do Casina Golden Queen!

 

Také v srpnu je ve hře jeden štítek s jménem vítěze měsíčního bodování na pohár pro vítěze celoroční soutěže! Opět se počítají výsledky středečních a pátečních turnajů plus několikadenní srpnový GQ Mega Deepstack Speciál, který se uskuteční ve dnech 19. – 22. 8. a ponese garanci 500.000 Kč při buy-inu pouhých 1.500+100 Kč!

 

O zajímavé cifry za nízké buy-iny se bude hrát i každý pátek, kdy se můžete těšit na garance od 100.000 Kč výše! Středeční turnajová okénka zaplňují tradiční středeční souboje o 50.000 Kč za pouhé „pětičento“!

 

V srpnu také pokračuje akce nazvaná CG Summer Mania, kde si stále můžete přijít až na 40.000 Kč za cash game milníky!

 

Celý srpnový program si můžete zkontrolovat zde.

 

Takže hupky dupky do casina pro štítek na pohár, pro naducané milníky a vybrat napěchované garance!