Charitativní turnaj GQ pro Moravu a červencové novinky

Charitativní turnaj GQ pro Moravu a červencové novinky

Tak, jako se rozjíždí čeští fotbalisté na Euru, rozjíždí se i červencový pokerový program v Casinu Golden Queen!

 

Dominantou rozpisu turnajů zůstávají nabité pátky! Tomu s největší garancí (150.000 Kč) bylo přiděleno datum 16. 7. Buy-in činí 1.500 + 200 Kč fee. Stejný poměr mezi vkladem a garancí nabízí i další turnaje s šesticifernou garancí! V pátek 23. 7. vás bude registrace do turnaje o 130.000 Kč bude stát 1.300 + 200 Kč fee, v pátek 30. 7. pak můžete zabojovat o 100.000 Kč za 1.000 + 200 Kč fee. Ve všech pátečních turnajích se budou blindy zvyšovat po 25 minutách a ve všech těchto turnajích můžete využít až 2 re-entry po dobu prvních 8 blind levelů.

 

Méně re-entry nabídnou nové sobotní turnaje, vypsané každou sobotu od 10. 7. Ve dvou případech půjde o turnaje s jedním re-entry, v dalších dvou půjde o klasický freezeout! Zatímco během sobotního večera 3. 7. vám proběhne hlavou během čtvrtfinálového zápasu známá hamletovská otázka „Dány? Ne Dány,“ o týden později už vám bleskne hlavou při vašem třetím barelu na riveru s úplným nic „Dá mi, nedá mi…“ Doporučujeme tedy během sobotních pokerových zastaveníček nakládat s chipy rozvážně 😉

 

Novinkou je i změna na polích v kalendáři s nápisem středa! V červenci se tento den můžete těšit na cash game nights s výživnými bonusy! Od 20:00 se každou hodinu pojede soutěž o high handu o 1.000 Kč! Navíc se můžete těšit po první vaší odehrané hodině u cash game stolu na rakeback ve výši 10% vašeho prvního vkladu! Více informací k červencovým cashovkám a turnajům naleznete v rozpisu turnajů.

 

Do pokerového programu jsme nasadili i jeden speciální turnaj, doufáme však, že budoucnost nám další takovou záminku nenabídne. V pondělí 5. 7. se uskuteční GQ pro Moravu! Turnaj s libovolným buy-inem, který si každý zvolí, jak uzná za vhodné, se odehraje s krátkými 15 minutovými levely, ovšem nejdůležitější je, že celý vybraný prizepool, po povinném 5% odvedení státu, poputuje na transparentní účty vesnic postižených tornádem. Účastníci turnaje nezískají žádné peněžní odměny, ale krom dobrého pocitu si můžou odnést i trofej pro vítěze!