Červencové bigy: Další Extraligy!

Červencové bigy: Další Extraligy!

Červencové GQ Pokerové Extraligy, výsledkový servis z června, pojednání o Pokladu Harrisona Folda, J-6 aura a plno dalších hodnotných informací na vás čeká v nových Zlatých kvéčkách!!!

 

 

 

GQ Pokerová Extraliga

Také v červenci pokračuje téměř celoroční soutěž o dva zájezdy do Las Vegas a body pro hráče na 3. až 15. místě. Body do tabulky můžete nahrát v pátek 19. 7., kdy se za 1000+200 Kč odehraje turnaj o 100.000 Kč. Během prvních 8 blind levelů, které budou odsýpat po 25 minutách, můžete sáhnout až 2x po re-entry.

Druhé červencové dostaveníčko Pokerové Extraligy si dají pokeroví plejeři v pátek 26. 7., kdy se v turnaji s formátem multi re-entry a buy-inem 1000+200 Kč bude hrát o 120.000 Kč!

 

Také v červnu příznivci GQ Pokerové Extraligy poměřili stacky ve dvou eventech. 21. 6. si ve freezeoutu dokráčela k nejvyšším odměnám trojice v dealu, viz foto, Michal Němec (vpravo), Mak Sauka (vlevo) a Ezel (mimo).

 

 

 

Také turnaj 28. 6. dospěl do závěrečné dohody ve třech! Tentokráte se aktéři našli tito: R., Dan Zítko a Zbyňuello Zejdini J-6! Mak Sauka předváděl na ultra shortu umný taneček mezi případnými smotávkami, které by se staly jeho poslední, ale nakonec si ho jedna taková přece našla. Pátým místem ale Mak přidal další důležité body do celkového pořadí! Tomu zatím vede Předseda ČSSD, za ním se však rýsuje silné hejno pronásledovatelů!

 

Poklad Harrisona Folda

Hned šest hráčů zvládlo v červnu nasbírat potřebných 80 bodů během prvních tří turnajů! Dejvák Nývlt, Martin Marcaník, Promenc, David Landsmann, Indy, Marcel Balog. V tom čtvrtém se do skupiny bonusáků vmísil ještě Jarda Hrdlička a zaokrouhlil počet lidí ve vítězné skupině na pohádkových sedm!

 

Červencový Poklad Harrisona Folda skýtá tři turnaje. Na jackpot dosáhne každý, kdo nasbírá alespoň 60 bodů.

 

Nezapomeňte se tedy v červenci přijít schovat před padesáti stupni na sluníčku a odpočinout od ryku dětí na vašich dovolených do casin Golden Queen a Černigov 😉