ČéPéTé zdarma, nové turnaje – přesně to v srpnu v Golden Queen uzraje!

ČéPéTé zdarma, nové turnaje – přesně to v srpnu v Golden Queen uzraje!

Není nezbytně špatně, že léto v posledních dnech griluje Česko ve vlastní šťávě. Například děti vhodíte do bazénu a máte chvíli zaslouženého klidu…, ale především toto počasí pomáhá k dozrávání plodů… A Casino Golden Queen vám na srpen připravilo bohatou sklizeň ze své zahrádky!

 

Soutěž o lístky na zářijové ČPT!

 

Srpnové turnajové zápolení vám v Casinu Golden Queen obohatí měsíční soutěž o více lístků, než si naši zaměstnanci casina koupili za život v MHD! (Samozřejmě chodí pěšky 🙂 ). Posuďte sami:

 

 1. lístek na ČPT High Roller + lístek na ČPT Main Event + lístek na ČPT Side Event!
 2. lístek na ČPT High Roller + lístek na ČPT Main Event
 3. lístek na ČPT Main Event + lístek na ČPT Side Event
 4. lístek na ČPT Main Event
 5. lístek na ČPT Main Event
 6. lístek na ČPT Main Event
 7. lístek na ČPT Main Event
 8. lístek na ČPT Main Event
 9. lístek na ČPT Main Event
 10. lístek na ČPT Main Event
 11. – 20. lístek na ČPT Side Event

 

A jak si lístky vysoutěžit? V každém srpnovém turnaji, označeném jako GQ, bude bodováno 18 nejlepších hráčů opět podle vzorečku, ve kterém hraje roli počet hráčů, buy-in a umístění. Dvacet nejpilnějších sběračů bodů si rozdělí lístky dle přehledu výše.

 

vzoreček pro bodování

 

 

Nové typy turnajů!

 

V srpnovém rozpisu turnajů naleznete hned tři nové typy turnajů, které na plátnech Casina Golden Queen zaznamenají premiéru! Hned ten první – GQ Akumulator s buy-inem 800+100 Kč, který se uskuteční ve dnech 15.8. – 17.8., přinese nejvyšší prizepool měsíce – 200.000 Kč! V tomto třídenním turnaji se počítá jako stack do finále (17.8. od 18:00) součet nahraných žetonů hráče, pokud se mu podařilo postoupit z více flightů! Například když Daniel Rekreanu postoupí ze dne 1A se stackem 53.000 chipů, rozhodne se zahrát si i den 1B a opět bude slavit postup, tentokráte se 78.000 žetonů, pak odstartuje sobotní finále se stackem 131.000 chipů. Samozřejmě Daniel může zapnout i turbo flight 1C a i z něj si uzmout žetony!

 

Další novinkou je turnaj GQ Joker Inside za 300+100 Kč, přichystaný na 24.8. V tomto turnaji bude do balíčku přiložen jeden joker čili žolík, který automaticky platí za kartu, která pasuje do co nejlepší možné kombinace.

 

I poslední nováček se odehraje se zásahem do základního balíčku. Jenže v  GQ Short Decku s buy-inem 400+100 Kč se 31.8. nic přikládat nebude! Naopak se odeberou „plívy“ 2, 3, 4 a 5. To však má vliv na pravděpodobnost trefení kombinací, proto je v této herní variantě  například barva vyšší než fullhouse! Přehled síly kombinací v Short Decku naleznete zde.

 

 

Co v programu najdete dále?

 

V pátek 23.8. si zahrajete za 900+100 Kč v GQ Monsterstacku o 100.000 Kč! A stovečku budete mít i jako vstupní prostředek ke zdolání soupeřů, startovní stack činní právě 100.000 chipů! Své místo v rozpisu nalezly i dva turnaje PL Omahy (22.8. a 29.8.), či v Casinu Černigov turnaje Dealer’s choice a Win the button, někdy i spojené!

V srpnu si v „Čerňasu“ dá 4x dostaveníčko i Harrison Fold. Pokud se vám ze vzájemných setkání podaří odnést za srpen 80 bodů, pak se nominujete o svůj díl z jackpotu 20.000 Kč!

 

Na závěr se rozlučme srpnovou předpovědí naší dvorní věštkyně Zrakmildy:

 

Kolík vedle kolíka…

vyhlížejí žolíka!

Nikde po něm vidu, slechu…

ocitli se na Short Decku!