Až vyjdeš z „kolbenky“, přijď vyhrát vstupenky!

Až vyjdeš z „kolbenky“, přijď vyhrát vstupenky!

Pokerový vrchol září – třetí letošní podnik ČPT – se nezadržitelně blíží, vždyť první hráči tohoto pokerového podniku usednou ke stolům již v pondělí 16.9. v rámci turnaje ČPT High Rolleru, kde se bude hrát o 300.000 Kč! Dokonce o sumu o jeden číselný řád vyšší, 1.000.000 Kč, začnou pokeroví nadšenci usilovat v Main Eventu ČPT od úterý 17.9., přičemž v noci z neděle 22.9. na pondělí se dozvíme, kdo si z pohádkové sumy uloupl nejvíce a kdo se může honosit titulem vítěze ČPT! Ale to už vlastně všechno (kromě toho vítěze) víte z poslední aktuality…

 

Ale ještě než se rozjedou kola ČPT, máte možnost si turnaje v ČPT výrazně zlevnit, a to pokud se umístíte mezi osmičkou nejlepších v sobotním (14.9.) Warm up satelitu, kde se při buy-inu 300+100 Kč bude hrát o lístky v hodnotě 50.000 Kč! Tři nejlepší hráči v tomto satelitu získají lístek v hodnotě 10.000 Kč do ČPT High Rolleru, hráči na 4. až 8. místě si zařídí volný vstup na ČPT Main Event v hodnotě 2.500 Kč!

 

V tomto týdnu, přesněji ve čtvrtek 12.9. se vám v Casinu Golden Queen naskýtá možnost se nominovat do dalšího velkého turnaje! V rebuyové disciplíně a ve hře PL Omaha se za buy-in 2.000 Kč bude hrát o 2 lístky na rozvadovský Big Wrap o €1.000.000 (13.-16.9.)! Oba lístky, které jsou u nás k mání v kvaldě, mají hodnotu €2.350! Více se u turnaji a kvaldách dočtete na Pokerživě.

 

Starost o lístky na ČPT rozhodně netíží Martina Sládka, který obstál v naší srpnové soutěži na jedničku, uhájil první místo před dotírajícím Machym, čímž si Martin zajistil lístky na High Roller, Main Event i Side Event ČPT! Machy si díky druhému místu zahraje HR a ME, třetí Jan Koblížek získal lístky na ME a SE. Radost ze vstupenky na ČPT navštívila také hráče na 4. – 10- místě, jmenovitě Zutika, Martina Škrocha, Jozefa Záhona, Vladimíra Krahulce, Maka Sauku, Mácu a Jana Fabiána. Alespoň do Side Eventu nakouknou zadarmo Schejby, Zdeněk Vaníček, Gimli, Michael Kašpar, Daniel Olejniczak, Gemba, Ondřej Hubálek, Martin Vražba, Rokmi a „83“. Do společnosti sideeventářů mohl vkročit i Filip Kopecký, který v posledním turnaji, započítávajícím se do žebříčku, obsadil po dealu druhé místo; kdyby si však vyhádal či uhrál místo první, pak by ho lístek neminul!

 

Ať už tedy lístek lístek trefíte v sobotní kvalifikaci, máte vyhraný z žebříčku, koupili jste ho se slevou za bony v pasáži, nebo si ho jednoduše pořídíte na místě, nechť se vám ČPT vydaří a vy zažijete slastný pocit odchodu z turnaje s naditými kapsami 😉